برگزاری جلسه ستاد ویژه بزرگداشت هفته دولت

افتتاح ۶۴ طرح با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال در هفته دولت جلسه ستاد ویژه بزرگداشت هفته دولت صبح روز چهارشنبه با حضور مسئولان در فرمانداری شهرستان نطنز برگزار شد.

فرماندار نطنز در این جلسه ضمن گرامیداشت شهادت شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: ۶۴ پروژه در هفته دولت توسط دستگاه‌ های مختلف با اعتباری بالغ‌ بر ۴۰۰ میلیارد ریال آماده بهره‌برداری است که ۶۰ پروژه آن دولتی و ۴ پروژه آن خصوصی است.

 

یوسف حسنی افزود: ۴ پروژه که با مشارکت بخش خصوصی و با اعتباری بالغ بر ۳۱۰ میلیارد ریال افتتاح می شود شامل نصب دستگاه جدید در شرکت نساجی تهران، افتتاح شرکت نساجی پدیده بافت، تولید لبنیات طباطبایی و رونمایی از دستگاه جدید مجموعه صنعتی جهان صادرات است که علاوه بر حفظ نیروی کار موجود، اشتغال را نیز افزایش می دهد.

وی اعتبار تخصیص یافته جهت پروژه های دولت را ۸۷ میلیارد ریال عنوان و بیان کرد: تلاش می کنیم تا با هماهنگی نماینده شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی مقامات کشوری به اتفاق استاندار اصفهان به منظور افتتاح برخی از طرح های مهم در شهرستان حضور یابند.

 

فرماندار نطنز تصریح کرد: هفته دولت فرصت مناسبی برای ارائه و بیان خدمات موثر دولت در طول یک سال گذشته است و با توجه به اینکه همه دستگاه های اجرایی مجری سیاست های دولت هستند باید دستاوردهای خود را در این هفته به مردم اعلام کنند.

 

وی بیان کرد: گزارش ۱۷۵ صفحه ای از عملکرد ادارات در یک سال گذشته آماده شده است و در هفته دولت برای اطلاع مردم از این عملکردها، رسانه ای خواهد شد.

فرماندار نطنز غبار روبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا، برگزاری جلسه شورای اداری با حضور مقامات استانی و کشوری، تبلیغات محیطی مناسب در سطح شهرستان و برگزاری نشست خبری را از جمله برنامه های فرمانداری در هفته دولت عنوان کرد.

 

وی از مسئولان ادارات خواست تا در هفته دولت از همه ظرفیت اداره متبوع خود در مسیر ارائه خدمات بیشتر و بهتر به ارباب‌ رجوع بهره گیرند

 

 

.
 
 
 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم
مدیریت سایت

واحد فناوری و اطلاعات شهرداری طرق رود

وبگاه: it@targhrood.ir