نشست هم‌اندیشی متخصصان طب سنتی و گیاهان دارویی برگزار می شود

 

 

به نقل از روابط عمومی دومین همایش و جشنواره ملی طبیعتگردی، طب سنتی و گیاهان داروئی نطنز، این جشنواره که قرار بود اواخر اردیبهشت‌ماه برگزار شود، پیرو هماهنگیهای انجام شده با سازمان میراث فرهنگی کشور و دفتر طب سنتی وزارت بهداشت و نیز هم‌زمان شدن تاریخ برگزاری جشنواره با شروع تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی و برای عدم تداخل با انتخابات، این جشنواره به تعویق افتاد که از 6 الی 9 تیرماه 96 برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، مراسم افتتاحیه این جشنواره در روز ششم تیر ماه همزمان با تعطیلات عید سعید فطر با حضور میهمانان کشوری، مدیران مرتبط و همچنین چهره های مشهور فرهنگی و هنری در عرصه سینما ،تئاتر ،تلویزیون و موسیقی برگزار و بعد از آن کلاس‌های حفظ سلامت ویژه عموم، مراسم جشن ویژه عید سعید فطر با شکوه هر چه تمام در قلعه کوهاب واقع در باغشهر تاریخی نظنز انجام خواهد شد .

همچنین این گزارش می افزاید : در روز هفتم تیرماه و دومین روز از جشنواره، کارگاه فرصت‌های کارآفرینی و بازاریابی و اشتغال در صنعت کشت گیاهان دارویی ویژه عموم، کلاس‌های حفظ سلامت ویژه عموم، تورهای نطنز گردی و طرق رود، صعود کوهنوردان به قله کرکس نطنز و مراسم جشن کودک و طبیعت برگزار می‌شود.

گفتنی است ، در سومین روز نیز کارگاه‌های اولویت‌های کشت گیاهان دارویی منطقه نطنز و خواص آن، کلاس‌های حفظ سلامت ویژه عموم ، تور ابیانه نطنز، بازدید از موزه رهگشای بادرود، کارگاه نشاط و سلامتی را از طبیعت هدیه بگیریم و مراسم جشن اختتامیه نیز برپا خواهد شد.

بنا بر این گزارش ، در آخرین روز از دومین جشنواره ملی طبیعتگردی ،طب سنتی و گیاهان داروئی نطنز ، مراسم کودک و طبیعت، کلاس‌های حفظ سلامت ویژه عموم ، کارگاه نشاط و سلامتی را از طبیعت هدیه بگیریم برگزار می‌شود و پایان این دوره از مراسم ، تور کویر نوردی متین آباد است.

بر اساس این گزارش ، همچنین نشست هم‌اندیشی متخصصان طب سنتی با حضور وزیر بهداشت در روز سه شنبه 6 تیر ماه از ساعت 16 ال 18در دانشگاه آزاد اسلامی نطنز برگزار می شود .

گفتنی است دوره ها و کلاس های آموزشی طب سنتی ویژه متخصصین در این جشنواره با موضوع کلاس‌های ماساژ و زالو درمانی و تور شناسایی گیاهان دارویی منطقه کرکس نطنز برپا خواهد شد .

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در چهارشنبه, 10 خرداد 1396 10:01
  • اندازه قلم
مدیریت سایت

واحد فناوری و اطلاعات شهرداری طرق رود

وبگاه: it@targhrood.ir