روابط عمومی

روابط عمومی


Notice: Trying to get property of non-object in /home/targhroo/public_html/templates/fw_mazaya/html/com_k2/default/user.php on line 59

 پوستر دومین جشنواره مردمی زعفران منطقه طرق رود با رویکرد گردشگری

 

? برگزاری جلسه در خصوص مشکلات نانوایی‌های شهر طرق رود
?این جلسه با حضور رئیس اداره صمت و مسئول آرد و نان شهرستان نطنز ، رئیس شورای اسلامی و شهردار طرق رود در دفتر شهردار برگزار و در خصوص مشکلات موجود در این حوزه و همچنین بررسی و مرتفع نمودن مشکلات بحث و تبادل نظر انجام گرفت.

 

 با اهتمام و پیگیری اهالی محترم کوچه جنب آژانس سی سی شهر طرق رود عملیات زیر سازی و آسفالت این کوچه به متراژ حدود ۳۰۰متر با پرداخت کامل هزینه و اجرا توسط اهالی، تحت نظارت دفتر فنی شهرداری انجام گردید.

در همین راستا مدیریت شهری نهایت تقدیر و تشکر خود را ازاهالی محترم کوچه مذکور ابراز داشته و امیدواریم این اقدام الگویی در راستای توسعه تعاملات مردمی در جهت کمک به حل این مشکلات با شهرداری طرق رود باشد.

 

❇ مراسم روز جهانی سالمند جهت تکریم و بزرگداشت سالمندان شهر با حضور شهردار و پرسنل شهرداری و مسئولین  شهر طرق رود در محوطه شهرداری طرق رود و با پذیرایی از این عزیزان انجام شد.

 

?جلسه با ریاست اداره برق شهرستان نطنز  در خصوص حل مشکلات مربوط به شبکه برق بلوار اصلی شهر - پروژه برق رسانی محله کشه و پروژه برق رسانی محله سرکپه

?بازدید از پروژه برق رسانی محله کشه

?بازدید از نقاط حادثه خیز مسیر بین محله ای طرق تا کشه به لحاظ تاریکی شب و عدم وجود روشنائی در ورودی ها و خروجی های منتهی به جاده مربوطه

?طی بازدید بعمل آمده توسط شهردار و ریاست محترم اداره برق و ریاست محترم شورای اسلامی شهر مقرر شد پس از برآورد هزینه و تهیه طرح برق توسط اداره محترم برق شهرستان نطنز با همکاری و تعامل شهرداری و خیرین نسبت به برطرف نمودن مشکل مذکور اقدامات لازم انجام گیرد.

?بازدید از پروژه برق رسانی محله سرکپه باغستان پایین

?با توجه به پیگیری های انجام شده و همکاری و مساعدت اداره محترم برق شهرستان نطنز با مدیریت جناب آقای مهندس حجازی پروژه بهسازی و رفع حریم محله سرکپه و رزآقابه شرح ذیل انجام گرفته است.

?بهسازی و رفع حریم محله سر کپه و رزاقا
?تبدیل 600 متر شبکه فشار متوسط سیمی به کابل خودنگهدار و تعویض پایه ها
?تبدیل حدود 500 متر شبکه سیمی فشار ضعیف به کابل خودنگهدار
?احداث حدود 200 متر شبکه فشار ضعیف جدید جهت روشنایی و رینگ
?بهسازی دو عدد پست هوایی

 ?دلایل بهسازی شبکه رزآقا و سرکپه :

?شبکه به شدت فرسوده ، مسیر شبکه صعب العبور و غیرقابل دسترس ، موقعیت نامناسب ترانس توزیع

?با انجام دستورکار مذکور : سیم به کابل صورت گرفت و در نتیجه کاهش خطرات و افزایش ایمنی شهروندان ، بهبود روشنایی مسیر تازه بازگشایی شده ، تقویت برق رسانی و جلوگیری از سرقت

 

? دیدار شهردار طرق رود، اعضا شورای اسلامی شهر ، شورای حل اختلاف ، پرسنل شهرداری طرق رود و جمعی از معتمدین شهر با حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی امام جمعه محترم شهرستان نطنز و جناب آقای علیرضا علائی آرانی ریاست محترم دادگستری شهرستان نطنز و جناب آقای رمضانعلی فردوسی فرماندار محترم شهرستان نطنز

?در این جلسه ضمن عرض خوش آمد گویی توسط شهردار
و سایرین به ایشان نسبت به ارائه مشکلات موجود و درخواستهای مردمی توسط شهردار و شورای شهر اقدامات لازم انجام گرفت که ایشان قول مساعد جهت پیگیری و رفع مشکلات را دادند.

 

 

⚫ بِسمِ رَبِّ الشُّهداء وَالصِّدّیقین⚫

✅ولا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا بل احیا عند ربهم یرزقون
هرگز گمان مبرید آنهای که در راه خدا کشته شده اند مرده اند  بلکه زنده هستند و در نزد خدا روزی میخورند.

زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت  نیست.

?دیدار با خانوادههای گرانقدر شهیدان حمید رحیمی_ کریم مبینی - علیرضا شکیبایی محله کشه و خانواده گرانقدر جانباز متوفی نوراله نوروزی باغستان بالا

?به مناسبت هفته دفاع مقدس مراسم دیدار با خانواده شهدا با حضور شهردار و پرسنل شهرداری طرق رود ،شورای حل اختلاف، کلانتری ۱۲،کارکنان بنیاد شهید شهرستان، روحانیت شهر ، بسیج خواهران شهر طرق رود و بسیج خواهران  برگزار شد.

 

 

? برگزاری مراسم بزرگداشت ۷ مهر روز آتش نشانی و ایمنی به همت عوامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری طرق رود و با حضور پرسنل اداری و آتش نشانی شهرداری  در مهد وپيش دبستاني شكوفه هاي مبين كشه و غنچه های دانش طرق رود

▫در مراسمی با حضور شهردار ، پرسنل شهرداری و رییس شورای اسلامی شهر  بمناسبت هفتم مهر ماه روز بزرگداشت آتش نشانی و ایمنی و به یاد شهدای حمله هوایی دشمن بعثی به پالایشگاه آبادان از نیروهای آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری طرق رود تجلیل و تقدیر شد.

 

 

? به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد

?غبار روبی و عطر افشانی قبور مطهر شهدای هشت سال دفاع مقدس شهر طرق رود با حضور شهردار،رییس واعضای شورای اسلامی شهر، جمعی از کارکنان شهرداری، کلانتری۱۲، مسئولین پایگاه های بسیج برادران و خواهران و اهالی محترم شهر طرق رود
?گلزار مطهر شهدای محلات طرق ، کشه، ورگوران و طار

 

✅ مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان نطنز در فرهنگسرای کوثر با حضور مهندس باباییان و مسئولین شهر طرق رود

 

 

با حضور شهردار و رییس و اعضای شورای اسلامی و جمعی از مسئولین مراسم نمادین آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس ،در آموزشگاه دخترانه فاطمه الزهراشهر طرق رود برگزارگردید.

 

 

❇ حضور پررنگ شهرداری طرق رود در نمایشگاه بین المللی کشور چین

? در نمایشگاه بین المللی صنایع دستی چین که از تاریخ 98/06/15 لغایت 98/06/22 در شهر گوانجو برپا گردید، شهرداری طرق رود با همکاری شرکت جهانگردی شکوه ایرانیان در این نمایشگاه حضور بهم رسانید و ضمن معرفی جاذبه های گردشگری و تاریخی شهر به معرفی و بازاریابی زعفران و گیاهان دارویی شهر طرق رود اقدام نمود.

?با توجه به اینکه گردشگران چینی از جمله خریداران زعفران و واردکنندگان ارز در کشور هستند، انشالله بتوانیم با کمک اهالی ، زعفران کاران و کشاورزان گرامی، قدم هایی در راستای ارتقاء بازار فروش زعفران و گیاهان داروئی برداریم.

?یکی از دستاورد و پیامدهای حضور در نمایشگاه مذکور ، حضور گردشگران چینی در ایام برداشت زعفران در شهر طرق رود خواهد بود.

 

?  بازدید شهردار شهر طرق رود ، فرماندار شهرستان نطنز و همراهان ایشان به همراه فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج  شهرستان و پرسنل شهرداری طرق رود از اولین نمایشگاه عکس شهدا ، رزمندگان، ایثارگران و جانبازان شهر طرق رود  

 

❇ بازدید از موزه مردم شناسی ضابطی به اتفاق شهردار و ریاست شورای اسلامی شهر و معتمدین و بزرگان و پرسنل شهرداری طرق رود

?در همین راستا شهردار و ریاست شورای شهر  ضمن بازدید کامل از موزه از زحمات و پیگیری های انجام گرفته توسط سرکار خانم فهیمه جلالیان و همسر محترم ایشان جهت ترمیم و بهسازی خانه مذکور و تبدیل نمودن آن به موزه مردم شناسی نهایت تقدیر و تشکر را بعمل آورده و در ادامه مهندس بابائیان نسبت به بررسی مشکلات موجود مربوط به موزه اقدام و مقرر گردید در حد وسع و توان، شهرداری نسبت به مرتفع نمودن مشکلات اقدامات لازم را معمول نماید.

 

? بازديد شهردار ، پرسنل شهرداری و رئيس و اعضای شورای اسلامی شهر ازكلاسهاي تابستاني برگزار شده جهت اوقات فراغت توسط سرکار خانم قدسی مبینی در محله کشه

?در این بازدید از كلاس هاي آموزشي وهنري همچون؛قرآن، نقاشي، سياه قلم، آموزش خط تحريري، معرق، زبان، آموزش خياطي، سفال، چاپ روي پارچه، ورزشي، آموزش پيش دبستاني بازدید بعمل آمد.
? در پایان از زحمات و تلاش های بی دریغ سرکار خانم قدسی مبینی کشه بعنوان کارآفرین فعال در سطح منطقه با اهدای لوح تقدیر توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر قدردانی گردید.

 

صفحه1 از56