روابط عمومی

روابط عمومی


Notice: Undefined property: JObject::$description in /home/targhroo/public_html/templates/fw_mazaya/html/com_k2/default/user.php on line 59

اداره بهزیستی نطنز میزبان ضیافت افطاری معلولین و خانواده هایشان در مجتمع گردشگری رایان کشه بود که در این مهمانی تعداد  200 نفر از معلولان و خانواده های تحت حمایت اداره بهزیستی نطنز و طرق رود  مورد پذیرایی قرار گرفتند.

 

تصاویری از برگزاری نماز عید سعید فطر در نقاط مختلف شهر طرق رود

 

 

حضور شهردار و شورای اسلامی شهر در کنار مردم گرانقدر شهر طرق رود در راهپیمائی روز قدس

 

 

بسم رب الشهدا و الصدیقین

شکوه و سربلندی ایران اسلامی ، مرهون مجاهدت دلیر مردانی است که در مکتب انسان ساز ولایت، درس عشق، ایثار و خدمت آموختند. مردانی که با دل بریدن از تمامی تعلقات به دعوتگاه یار شتافتند و برگ برگ دفتر هستی را با نام و یاد خود جلوه ای دیگر بخشیدند.

دیدار شهردار طرق رود با خانواده جاوید الاثر والا مقام ابوالفضل جلالیان و خانواده شهید گرانقدر علی ابوفاضلی

این مراسم با حضور رییس و کارکنان اداره بنیاد شهید، دفتر نماینده محترم شهرستان، شورای اسلامی شهر، شورای حل اختلاف، کلانتری 12 طرق رود و بسیج برادران و خواهران شهر برگزار شد.

 

 

به اطلاع همشهریان محترم می رساند در راستای ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر به شما همشهریان گرامی و با اهتمام ویژه شهردار شهر طرق رود جناب آقای مهندس بابائیان و پیگیری همکار محترم آقای مسعود محمد شریفی تعداد یک دستگاه بیل بکهو تهیه و در اختیار شهرداری طرق رود قرار گرفت.

لذا بدینوسیله از همراهی، پیگیری و تعاملات شورای محترم اسلامی شهر در راستای صدور مصوبات لازم و همکاری مستمر جهت تبدیل کمپرسی به بیل بکهو نهایت تقدیر و تشکر را می نماید.

 

 

جلسه بررسی مسائل و مشکلات مرتبط با بازار روز و نانوائی های سطح شهر با حضور شهردار و کارشناس اداره صمت شهرستان نطنز

در این جلسه ضمن شناسائی و بررسی مشکلات موجود مقرر گردید هفته آینده جلسه ای مجدداً جهت مرتفع نمودن مشکلات و ارائه راهکار با حضور شهردار، شورای اسلامی شهر، اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نطنزو اداره تعزایرات تشکیل گردد.

 

 

حضور گردشگران از استان تهران جهت بازدید از اماکن تاریخی و جاذبه های گردشگری شهر طرق رود

 

 

جلسه برگزاری مراسم نمایشگاه عکس و خاطره شهداء، جانبازان، ایثارگران و رزمندگان عزیز شهر طرق رود به همت بسیج حضرت زینب (س) طرق رود با حضور شهردار، شورای حل اختلاف، بسیج برادران، بسیج خواهران و جمعی از رزمندگان عزیز دفاع مقدس در شهرداری طرق رود تشکیل شد.

در این جلسه مقرر گردید نمایشگاه در محل امامزاده چهار بزرگوار شهر برگزار گرددف همچنین پس از اتمام جلسه از محل برگزاری بازدید بعمل آمد.

 

در این جلسه ضمن بررسی مشکلات سالن ورزشی شهید بابایی شهر و همچنین شناسایی نیازها و درخواست های جوانان منطقه به تصمیم گیری و ارائه راهکار جهت ساماندهی اوقات فراغت جوانان پرداخته شد.

 

 

 

حضور گردشگران و توریست های ایتالیایی جهت بازدید از اماکن تاریخی و جاذبه های گردشگری شهر طرق رود

در این بازدید میهمانان پس از صرف چای در دفتر شهردار جهت بازدید به نقاط مختلف تاریخی و گردشگری مراجعه نمودند.

 

 حضور شهردار شهر طرق رود به همراه شورای اسلامی شهر و جمعی از پرسنل شهرداری در مراسم تجلیل از مقام شامخ معلم در مدارس سطح شهر طرق رود.

مهندس بابائیان با حضور در مدارس سطح شهر ضمن گرامیداشت سالگرد شهادت فیلسوف عالی مقام، استاد شهید مرتضی مطهری و تبریک هفته تجلیل از مقام شامخ و بزرگ معلم، از زحمات و تلاش های خالصانه ایشان صمیمانه تقدیر و تشکر نمود.

 

مهندس بابائیان شهردار طرق رود به همراه شورای اسلامی شهرطی مراسمی ضمن گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر از زحمات، تلاش و همکاری این قشر زحمت کش جهت توسعه و  پیشرفت امور شهر و شهرداری صمیمانه تشکر و قدر دانی نمودند.

 

 

 

صفحه1 از53