اولین همایش بزرگ رزمندگان منطقه طرق رود برگزار شد + عکس مطلب ویژه

همایش بزرگ رزمندگان منطقه طرق رود مصادف با عید سعید غدیر در شهر طرق رود برگزار گردید .

 

 

 

به نقل از روابط عمومی شهرداری طرق رود این همایش شب گذشته مورخ 94/07/09 با حضور شهردار ، اعضای شورای اسلامی و شهرداری ، مسئولین ادارات و مردم شریف شهر طرق رود در سالن اجتماعات شهر برگزار گردید.

همایش با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران و عرض خیر مقدم توسط ریاست محترم شورای اسلامی شهر طرق رود  آقای محمدعلی شریفی شروع گردید.

در ادامه شاعر خوش ذوق این شهر جناب آقای روحی چند بیتی را در مدح حضرت علی (ع) سرود و سپس گروه سرود مدرسه فاطمه الزهرا (س) کار بسیار زیبای را با نام مرد طریقت اجرا نمودند.

 

 

در ادامه آقای علی منتظرالقائم شهردار طرق رود ضمن تبریک این روز های پربرکت که با هفته دفاع مقدس نیز تقارون یافته اشاره ای به پروژه های در حال انجام و آینده شهرداری نموده و به مناسبت این ایام عیدی را تقدیم همشریان عزیز نمود که همه را شکه کرد .

کلیه شهروندانی که اقدام به مفاصا حساب یا پرداخت بدهی خود به شهرداری جهت مواردی چون  عوارض صدور پروانه ، اضافه بنا ، پایان کار ، تغییر کاربری ، تفکیک و ... مراجعه نمایند از عید سعید غدیر به مدت یکماه به میزان 40 درصد تخفیفدر نظر خواهد گرفت.


 

سپس از بیانات و روایت هشت سال دفاع مقدس که توسط آقای حاج علی شاه نظری و سردار شکوهی و مولودی خوانی توسط مداح اهل بیت آقای محمدحسینی استفاده نمودیم و در پایان از رزمندگان عزیز منطقه طرق رود با اهدای لوح یادبود تقدیر و تشکر گردید.

 

امید است در سال های آینده در سایه لطف الهی یاری همشریان عزیز طرق رودی بتوانیم مراسمی در خور این بزرگ مردان تاریخ برگزار نمایم.

در پایان از تمام عزیزانی که ما را در برگزاری این مراسم باشکوه یاری نمودند کمال تشکر و قدردانی را داریم.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(8 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 11 مهر 1394 10:09
  • اندازه قلم
مدیریت سایت

واحد فناوری و اطلاعات شهرداری طرق رود

وبگاه: it@targhrood.ir