روابط عمومی

روابط عمومی


Notice: Undefined property: JObject::$description in /home/targhroo/public_html/templates/fw_mazaya/html/com_k2/default/user.php on line 59

 

دیدار شهردار به همراه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر با اعضای شورای حل اختلاف و ریاست کلانتری 12 شهر طرق رود به مناسبت گرامیداشت و تقدیر از زحمات این عزیزان در هفته قوه قضائیه.

 

 

دیدار شهردار به همراه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر با ریاست محترم دادگستری شهرستان نطنز جناب آقای فروزانفر و همچنین  دادستان محترم شهرستان نطنزجناب آقای باصریان به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه  و تقدیر از زحمات این عزیزان.

 

 

 

پیگیری مباحث مرتبط با احداث کتابخانه عمومی در شهر طرق رود با حضور سرکار خانم ذبیحی رییس محترم اداره کتابخانه عمومی شهرستان نطنز

 

 

امروزتوسط شهردار به همراه کارشناس  شهرداری و پیمانکار مربوطه از محله اسفیجار کشه بازدید میدانی بعمل آمد وهمچنین نسبت به برآورد هزینه اجرای عملیات زیر سازی و آسفالت معبر تدابیری اتخاذ شد.

 

 

 

امروزتوسط شهردار به همراه کارشناس  شهرداری و پیمانکار مربوطه از محله اسبر کشه بازدید میدانی بعمل آمد وهمچنین نسبت به برآورد هزینه اجرای عملیات زیر سازی و آسفالت معبر تدابیری اتخاذ شد.

 

 

 

امروزتوسط شهردار به همراه کارشناس  شهرداری و پیمانکار مربوطه از محله هنویه کشه بازدید میدانی بعمل آمد وهمچنین نسبت به برآورد هزینه اجرای عملیات زیر سازی و آسفالت معبر تدابیری اتخاذ شد.

 

 

 

مهندس بابائیان ضمن حضور در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از این نمایشگاه بازدید نمود و همچنین اقداماتی نسبت به پیگیری از طریق دیدار با معاونت محترم صنایع دستی و گردشگری کشور جهت پیگیری مباحث مربوط به ثبت قلعه تاریخی طرق رود به عنوان پایگاه ملی قلعه های کشور از طرف ایشان صورت گرفت.

 

 

برگزاری جلسه با مهندسین و کارشناسان استانداری اصفهان در خصوص بررسی مباحث مرتبط با قیر یارانه ای و چگونگی نوع مصرف و انجام کار که پس از بررسی های انجام گرفته در خصوص موارد مطرح شده اعم از میزان قیر دریافتی و نوع مصرف، مراتب مورد تایید قرار گرفت.

 

 

تکمیل فنس کشی پارک شادی محله کشه توسط شهرداری

 

 

تکمیل فنس کشی پارک شادی محله کشه توسط شهرداری

 

 

جلسه مشترک با حضور شهردار، رییس شورای اسلامی شهر و نیروی انتظامی در خصوص ساماندهی و اتخاذ راهکارهای مناسب جهت برخورد با خودروهای بدون مجوز جمع آوری و حمل ضایعات و بازیافت در سطح شهر

 

با توجه به پیگیری های انجام گرفته توسط نماینده محترم شهرستان نطنز جناب آقای دکتر صفاری، شهرداری و شورای اسلامی شهر طرق رود، عملیات اجرای روکش آسفالت محور ترددی جاده مواصلاتی طرق رود ( محور مورچه خورت - نطنز، حدفاصل محله یحیی آباد ، باغستان پایین) توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان و همچنین با همکاری اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نطنز جناب آقای آقاجانی با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال از امروز آغاز شد.

 

 

 

نصب اولین  شیر هیدرانت در ورودی محله بالای شهر

 

اداره بهزیستی نطنز میزبان ضیافت افطاری معلولین و خانواده هایشان در مجتمع گردشگری رایان کشه بود که در این مهمانی تعداد  200 نفر از معلولان و خانواده های تحت حمایت اداره بهزیستی نطنز و طرق رود  مورد پذیرایی قرار گرفتند.

 

تصاویری از برگزاری نماز عید سعید فطر در نقاط مختلف شهر طرق رود

 

 

صفحه1 از53