روابط عمومی

روابط عمومی


Notice: Undefined property: JObject::$description in /home/targhroo/public_html/templates/fw_mazaya/html/com_k2/default/user.php on line 59

✅ گزارش تصویری از فعالیت نیروهای جهادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در محله کشه

?بازدید میدانی شهردار و شورای اسلامی شهر به همراه فرمانده سپاه شهرستان نطنز از مراحل احداث جوی آب توسط نیروهای جهادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در محله کشه


?انشالله باتوجه به اهتمام ویژه نیروهای جهادی و اهالی محترم محله کشه و پیگیری های انجام گرفته، به زودی کار به مراحل نهایی نزدیک خواهد شد.

 

 

✅ تشکیل جلسه با حضور شهردار، ریاست محترم شورا و افراد مرتبط با مسائل آژانس های مسافربری شهر در راستای پیگیری و حل مشکلات موجود در رابطه با سرویس ایاب و ذهاب مسافران به تهران و بالعکس.

 

✅ برگزاری جلسه در خصوص پیگیری توافقات انجام شده با اداره محترم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نطنز با حضور جناب آقای رضا زاده ریاست محترم اداره،  شهردار و همکاران شهرداری طرق رود

? انشالله با توجه به پیگیریهای انجام گرفته در آینده ای نزدیک توافقات صورت گرفته در خصوص زمین های محله باغستان پایین و مجموعه مسکونی قسمت بالای شهرک شهید بهشتی طرق رود به مرحله اجرا خواهد رسید.

 

? تشکیل جلسه در محل شهرداری طرق رود با حضور آقای دکتر رضائی مدیر پژوهشکده گردشگری تهران و معاونین محترم ایشان و مهندس بابائیان در محل شهرداری

?در این جلسه موارد مربوطه در خصوص مباحث گردشگری و همچنین تهیه سند چشم انداز گردشگری برای شهر طرق رود مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و همچنین بازدید از قلعه تاریخی ، چشمه تلوگری و مسجد جامع شهر طرق رود انجام شد.

 

? جلسه با حضور مهندس کریم زاده رییس محترم اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان نطنز جهت پیگیری وبررسی مسائل مربوط به حوزه راهداری بویژه شانه سازی جاده ورودی شهر از سمت اصفهان و موارد مرتبط در سایر نقاط سطح شهر طرق رود

 

? حضور شهردار در غرفه های مربوط به ارائه صنایع دستی و گردشگری در روز عید سعید غدیر خم.

?شایان ذکر است غرفه های ارائه صنایع دستی و گردشگری و همچنین قسمت پذیرایی  از مسافرین و گردشگران با همکاری موسسه خیریه امام علی (ع) و  شهرداری طرق رود انجام گرفته است.

 

اجرای عملیات آسفالت خیابان گلزار شهدای کشه و محله اسفیجار

 

 

? تشکیل جلسه با موضوع بررسی مباحث مرتبط با چگونگی جذب گردشگران داخلی و خارجی در راستای ارتقا صنعت گردشگری شهر طرق رود با حضور مدیران شرکت شکوه ایرانیان، شهردار،پرسنل شهرداری، مدیریت مجموعه اقامتی مهر و ماه در محل شهرداری.

? شایان ذکر است باتوجه به حضور شرکت شکوه ایرانیان در همایش و نمایشگاه بین المللی با موضوع صنعت گردشگری در تاریخ ۱۵ شهریور ماه در کشور چین و به پیشنهاد مدیریت محترم شرکت مذکور عکس، فیلم و مطالب مرتبط شهر طرق رود نیز در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

?در همین راستا به استحضار شهروندان عزیز می رساند با توجه به وجود پتانسیل های قوی در شهر طرق رود در خصوص کشت زعفران و گیاهان دارویی و عرضه مباحث فوق در جشنواره کشور چین و همراهی شرکت محترم شکوه ایرانیان جهت حضور گردشگران خارجی در شهر بتوانیم قدم هایی موثردر زمینه رشد و گسترش صنعت اگروتوریسم یا همان صنعت توریست کشاورزی که باعث رونق اقتصادی اهالی می باشد برداریم.

 

? تشکیل جلسه در محل شهرداری طرق رود با حضور فرماندهی محترم ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نطنز و شهردار و ریاست محترم شورای اسلامی شهر همراه با نمایندگان محترم جهاد شهرستان و محله کشه در خصوص بررسی لازم جهت ساخت کانال آب در محله سرچشمه توسط نیروهای جهادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

? امید است با اتکا به خداوند متعال به زودی شاهد ساخت و تحویل کانال مذکور باشیم.

 

دومین همایش بهبود کیفیت خدمات و تامین مالی در صنعت گردشگری با حضور شهرداری و شورای اسلامی و مجموعه شهر طرق رود

سخن مهندس باباییان شهردار طرق رود در خصوص برگزاری دومین همایش بهبود کیفیت خدمات و تامین مالی در صنعت گردشگری

?طرق رود نگین سرخ کرکس?

✍ اینجانب بعنوان خدمتگزار شهروندان محترم طرق رود و سخنران دومین همایش بین المللی کیفیت خدمات و تامین مالی درصنعت گردشگری در مورخه ۹۸/۰۵/۱۴که در موزه ملی تهران برگزار گردید، جادارد از بزرگان ، معتمدین شهر طرق رود، سرمایه گذاران و اعضا محترم شورای اسلامی شهر، اعضا محترم شورای حل اختلاف وهمکاران محترم در مجموعه شهرداری طرق رود که در همایش مذکور با اهتمام ویژه خود در راستای کمک به آبادانی و پیشرفت همه جانبه شهر در خصوص مباحث گردشگری و سرمایه گذاری حضور بهم رساندند، نهایت تقدیر و تشکر را می نماید.

? پر واضح است این اتفاق رقم نمی خورد مگر با همدلی و اتحاد شما بزرگواران که با حضور خود ثابت نمودید در زمینه پیگیری مسائل و مشکلات شهر خودتان همیشه پیش قدم بوده و خواهید بود.

?امید است با اتکا به خداوند متعال و همراهی شمابزرگواران در ادامه این مسیر شاهد اجتماعات بزرگتر و قویتری در همین راستا باشیم.

?در پایان برای شما عزیزان و شهروندان گرامی طرق رودی آرزوی سربلندی و موفقیت می نماید.

 

 

?بازدید شهردار و پرسنل شهرداری به همراه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر طرق رود از مراحل اولیه شروع ساخت حسینیه سید الشهدا در محله کشه
? امید است با اتکا به خداوند متعال و همکاری خیرین و اهالی محترم این پروژه تا مرحله نهایی مورد اجرا و بهره برداری قرار گیرد.

 

? نصب دو عدد آیینه محدب در منطقه کشه

? لازم به ذکر است که دو عدد آیینه مذکور به جای آیینه های قبلی نصب شده است که آنها نیز توسط شهرداری خریداری و نصب شده بود که متاسفانه توسط افرادی ناشناس مورد تخریب قرار گرفته و غیر قابل استفاده گردید.

?با توجه به حساسیت‌مسیر و پیچ موجوددر محل،  شهرداری نسبت به خرید و نصب مجدد اقدام نمود.

 

شروع تخریب و ازادسازی ملک آقای طالبی واقع در محله بالا شهر طرق رود

این ملک بعلت معضل ترافیکی در دستور کار شهرداری قرار گرفته و با توجه به پیگیری های انجام گرفته و اخذ مجوزهای لازم و انجام توافق با مالک،تخریب و بازگشایی ملک در حال انجام می باشد.

 

 

✍ برادر گرامی جناب آقای مهندس قاسم مبینی کیا

با سلام

?انتصاب بجا و شایسته جنابعالی بعنوان منتخب مردم شریف شهر طرق رود در شورای اسلامی شهر  را تبریک گفته وبرایتان سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت داریم.

بی تردید خدمتگزاری به همشهریان عزیز طرق رودی فرصت مغتنمی است که
امیدواریم  با نگاه مدبرانه، هم مشمول لطف حق تعالی قرار گیرید و هم اسباب رضایت خاطر آحاد مردم عزیز را فراهم سازید که آنچه باعث سرافرازی و سربلندی است خرسندی مخلوق و خشنودی خالق است.
 

غلامرضا بابائیان             رضا مقیمی
شهردار طرق رود     رئیس شورای اسلامی طرق رود

 

 

‌ ⚫ بِسمِ رَبِّ الشُّهداء وَالصِّدّیقین⚫

شکوه و سربلندی ایران اسلامی، مرهون مجاهدت دلیر مردانی است که در مکتب انسان ساز ولایت، درس عشق، ایثار و خدمت آموختند؛ مردانی که با دل بریدن از تمامی تعلقات به دعوتگاه یار شتافتند و برگ برگ دفتر هستی را با نام و یاد خود جلوه‌ای دیگر بخشیدند.

▪دیدار با خانواده شهید گرانقدر سردار علی اصغر بابائی طرقی

این مراسم با حضور شهرداری طرق رود ، فرمانده و کارکنان محترم سپاه ناحیه نطنز، ریاست محترم اداره بنیاد شهید، بسیج خواهران شهر ستان نطنز و بسیج خواهران طرق رود برگزار شد.

 

 

صفحه1 از55